Samorząd Studencki
Akademii Techniczno-Humanistycznej

43-309 Bielsko-Biała
ul. Willowa 2,
bud. L, pok. 005
tel. +48 33 8279301
 

Akademia Techniczno-Humanistyczna

ul. Willowa 2
centrala telefoniczna:
tel. +48 33 8279349 lub 350
fax: +48 33 8279355
Regon: 072728961
NIP: 547-194-37-84
 
SAMORZĄD STUDENCKI ATH

"Uczelnię tworzą studenci"- to główne hasło przyświecające codziennej pracy Samorządu. Istniejemy właśnie po to, żeby studentom na naszej uczelni żyło się lepiej i wygodniej. Poprzez współpracę z władzami Uczelni, firmy i organizacje wewnętrzne, aż do samych studentów!

Samorząd Studencki to przede wszystkim prężnie działająca organizacja ze szczególnym ukierunkowaniem na dobro społeczności akademickiej. Jej członkowie to ludzie o różnych zainteresowaniach i marzeniach, pełni zapału, nowych pomysłów i chęci do działania. Mamy jeden główny cel - działać dla dobra studentów!

Dbając o interesy grona studenckiego działamy na wielu różnych płaszczyznach - zarówno tych wymagających większych nakładów naszej pracy, jak i tych rozrywkowych.
Stanowimy jednostkę niezależną od władz Uczelni, organizacji społecznych, politycznych i zawodowych oraz administracji. Posiadamy prawo do współdecydowania o sprawach Uczelni oraz uczestniczenia w jej zarządzaniu. Jednocześnie jesteśmy także współodpowiedzialni za realizację zadań. Samorząd ma wpływa na to, jaka polityka w stosunku do studentów będzie prowadzona przez władze ATH. To właśnie przy porozumieniu z nami i władzami Uczelni ustalana jest wysokość progów stypendialnych oraz zasady i rodzaj przyznawania pomocy materialnej zarówno studentom jak również ich rodzinom. Opiniujemy plan zajęć, pracujemy nad każdym regulaminem, reprezentujemy przede wszystkim Was - studentów, przed władzami Uczelni. Ułatwiamy pozyskiwanie środków finansowych dla kół naukowych oraz różnych organizacji studenckich, na nasz wniosek ustanawiane są dni wolne od zajęć- na przykład Juwenalia.Samorząd Studencki Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej

Znajdź nas w budynku L, pok. 005 !
18 listopad 2017
#BluzyATH Już 20 Listopada rusza trzecia edycja BluzyATH.

Link do wydarzenia:
Wydarzenie

Link do regulaminu wydarzenia:
RegulaminCzytaj dalej >
11 maj 2016
Juwenalia Podbeskidzia 2016 Kliknij i dowiedz się więcej!

Czytaj dalej >